Wracamy do nauczania hybrydowego

Od 26 marca w naszym województwie zostaje przywrócone nauczanie hybrydowe w klasach I-III. Klasy IV-VIII kontynuują nauczanie zdalne w domu tak jak dotychczas.

HARMONOGRAM NAUCZANIA HYBRYDOWEGO

Tydzień I (26.04. – 29.04)

nauczanie stacjonarne w szkole - klasy : Ia, IIa ( nr w dzienniku 9-17), Ic, Id, IIIb, IIId

nauczanie zdalne w domu - klasy: :  Ib, IIa ( nr w dzienniku 1-8), IIb, IIc, IIIa, IIIc

Tydzień II (04.05. – 07.05.)

nauczanie stacjonarne w szkole - klasy : Ib, IIa ( nr w dzienniku 1-8), IIb, IIc, IIIa, IIIc

nauczanie zdalne w domu - klasy: : Ia, IIa ( nr w dzienniku 9-17), Ic, Id, IIIb, IIId

itd.

Klasy Ic i IIc wracają do swoich gabinetów w małym budynku.

Nauczanie stacjonarne rozpoczyna się we wszystkich klasach o godz. 8.00. Lekcja trwa 45 minut.

Nauczanie zdalne rozpoczyna się o godz. 8.00. Lekcja trwa 30 minut.

Świetlica będzie czynna dla uczniów, którzy w danym tygodniu będą uczyli się stacjonarnie w szkole.

Zajęcia specjalistyczne (prowadzone indywidualnie lub w małych grupach) będą prowadzone stacjonarnie dla uczniów przebywających w szkole; uczniom przebywającym w domu nauczyciele prześlą materiały drogą elektroniczną.

Konsultacje dla klas VIII wracają do szkoły i będą odbywały się w trybie stacjonarnym według obowiązującego harmonogramu.

Najbliższe dwa tygodnie to także przerwy w zajęciach związane ze świętami majowymi. Piątek 30 kwietnia jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych – nie odbywają się wtedy lekcje zarówno stacjonarne, jak i zdalne. Uczniowie, którzy mają w I tygodniu nauczanie stacjonarne - klasy Ia, IIa ( nr w dzienniku 9-17), Ic, Id, IIIb, IIId – mogą w piątek 30 kwietnia zostać objęte opieką świetlicy szkolnej. Rodziców uczniów z tych klas proszę o poinformowanie wychowawców, jeśli ich dzieci przyjdą w piątek do świetlicy. Poniedziałek 3 maja jest dniem wolnym i szkoła w tym dniu nie pracuje.

Arkadiusz Sidor

22 kwietnia 2021