Walentynki

14 lutego od rana dało się zauważyć szczególną aktywność. Po szkole krążyły serduszka z numerkami, kartki walentynkowe, maskotki i słodkości. Od rana działał też słodki kiermasz z ciastkami i ciasteczkami, a na czwartej lekcji wszyscy uczniowie mogli podziwiać utalentowanych młodszych i starszych kolegów w szkolnej wersji „Mam talent”. Pierwszaki zrobiły furorę. Wiktoria Owsiuk zaczarowała publiczność przepięknie recytując „Niepewność” A.Mickiewicza, Roksana Krochmal  Murzynka Bambo”, natomiast Wiktoria Stolarz aktorsko przedstawiła „Pawła i Gawła”. Następnie publiczność świetnie się bawiła przy piosence „Przez twe oczy zielone” w brawurowym wykonaniu Szymona Kędziory. Ada Sobotkiewicz przepięknie i subtelnie zaśpiewała „Laleczkę z saskiej porcelany”, natomiast Tosia Płóciennik wzruszyła wszystkich utworem „Niepodległość”. Również gimnazjaliści zaprezentowali cały wachlarz talentów. I tak Paulina Jarząbek sztukę makijażu glamour, Martyna Kowalewska misternie wykonane warkocze, zdolności wokalne Patrycja Nowakowska. Krzysztof Kostrzewa wzbudził podziwi aplauz wykonaniem autorskiego rapu. Na koniec wystąpił Krzysztof Bugaj , który z poczuciem humoru  przedstawił podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Całość imprezy zamknął pokaz „Małej zumby” w wykonaniu uczniów klasy Ia.

Jury konkursu przyznało nagrody, doceniając w ten sposób talenty i zdolności jak też ogromną odwagę wszystkich uczestników.

Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski  i Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką p. Asi Berger.

Urszula Wilk

Zdjęcia z Walentynek

21 lutego 2019
Młodzieżowy Strajk Klimatyczny odbędzie się 20 września.
08 lipca 2021
Od nowego roku szkolonego 300 zł w ramach
07 lipca 2021
Od 9 lipca w sekretariacie szkoły przy ulicy