SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO

W KOŻUCHOWIE

POZNAJMY SIĘ

Facebook

NASZE PROJEKTY, AKCJE i CERTYFIKATY

Akademia Siatkówki UKS SG Kożuchów
Projekt językowy „HAVE A LOOK AT MY LONDON LOOK”
Pracowity weekend siatkarek

II Ogólnopolski Turniej o Puchar Małgorzaty Glinki w kategorii czwórek dziewcząt oraz młodziczek, a także integracyjny turniej sportowy z okazji Dnia Przedszkolaka to weekendowe imprezy, podczas których nie mogło zabraknąć siatkarek i sztabu szkoleniowego UKS SG Kożuchów - Maluchy mogły sprawdzić się na różnego rodzaju stacjach typu: tor przeszkód, skok w dal, siła mięśni brzucha, strzał do bramki, rzucanka siatkarska oraz sztafeta 10x40 m. Wszystkie dzieci super się bawiły. W przeprowadzeniu imprezy pomagały starsze uczennice naszej szkoły oraz siatkarki UKS SG. Nad wszystkim czuwali trenerzy Glinka Academy Kożuchów, nauczyciele wychowania fizycznego SP1 Kożuchów, oraz wychowawcy i opiekunowie najmłodszych sportowców. Na zakończenie imprezy każdy mały uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, worek na plecy do malowania, słodki upominek oraz puchar. W imprezie wzięło udział 90 małych sportowców i 20 wolontariuszek, a za pomoc przy jej organizacji dziękujemy serdecznie kożuchowskiemu MOSiR-owi oraz p. Marcinowi Janikowi - podsumowuje piątkowe zmagania przedszkolaków trenerka - Anna Czarnecka, której podopieczne wystąpiły w rolach głównych w sobotę i niedzielę podczas II Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Małgorzaty Glinki.

- W sobotę na parkiecie zobaczyliśmy zespoły z Nowej Soli, Drzonkowa, Głogowa, Iłowej, Brzegu Dolnego i oczywiście z Kożuchowa. Pierwszy z naszych zespołów uplasował się na 5 miejscu, drugi natomiast wywalczył pierwsze miejsce nie zaznając smaku porażki. Tytuł MVP turnieju przypadał Nadii Pawlowskiej - opisuje zmagania czwórek trenerka.

W niedzielę na parkiecie spotkały się natomiast zawodniczki z kategorii młodziczka reprezentujące kluby z Poznania, Radkowa, Szamotuł, Żar, Nowej Soli i Kożuchowa. - Nasze dziewczęta w drodze do finału wygrał wszystkie mecze i dopiero w decydującym starciu musiały uznać wyższość rywalek. Warto jednak zauważyć, że porażka z Wieżą Radków ujmy nie przynosi bowiem dziewczęta z Radkowa to półfinalistki Mistrzostw Polski - kończy Anna Czarnecka.  

Tak jak i w kategorii czwórek, tak i w kategorii młodziczek tytuł MVP turnieju przypadał wychowance UKS SG Kożuchów - Marice Pazdyga.

 

Zobacz relację zdjęciową z obu imprez 

22 września 2020
Młodzieżowy Strajk Klimatyczny odbędzie się 20 września.
13 stycznia 2021
Od poniedziałku 18 stycznia wraca nauczanie stacjonarne dla
23 grudnia 2020
Co może najbardziej ucieszyć ucznia w erze nauczania
21 grudnia 2020
19 grudnia w Zielonej Górze odbył się kiermasz
04 grudnia 2020
Nieco ponad dwa tygodnie pozostało do rozpoczęcia zimowej
20 listopada 2020
Drodzy Rodzice! Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną
18 listopada 2020
Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły -
12 listopada 2020
Rozstrzygnięto szkolny konkurs "Życzenia dla Ojczyzny". Zadanie konkursowe

Dane kontaktowe

 

Szkoła Podstawowa nr 1

w Kożuchowie

ul. Chopina 11

67-120 Kożuchów 

Tel.:  +48 68 355-20-49

         +48 502-030-205

Fax.: +48 68 355-20-49 

E-mail: sp1@kozuchow.pl

            sp1kozuchow@vp.pl

NIP: 925-18-16-620

Regon: 970544944

Godziny pracy

 

Sekretariat szkoły:

 

  • pon - pt: 7.00 - 15.30

 

Świetlica:

 

  • pon - pt: 7.00 - 15.00

Na skróty

 

Plan zajęć

Dziennik elektroniczny

Strefa rodzica

Strefa ucznia

Strefa nauczyciela

O Jedynce

Social Media