Podziękowanie

Powoli milkną echa 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej gminie. Udanej imprezy i rekordowej kwoty nie udało by się zapewne osiągnąć gdyby nie pomoc wielu osób, spośród których nie wszystkich mogliście zobaczyć na filmach czy też zdjęciach z finału. To jednak praca tych osób spowodowała, że wszyscy mogliśmy się radować z rekordowego osiągnięcia.

Sztab WOŚP Gminy Kożuchów przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kożuchowie pragnie w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim osobom prywatnym, instytucjom, podmiotom gospodarczym, sponsorom i darczyńcom za wsparcie tegorocznego finału, który bez Was nie byłby zapewne tak udany. Wielu z Was nie bacząc na inne sprawy mocno zaangażowało się w jego organizację, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Nie zapominamy również o naszych dzielnych wolontariuszach, których rekordowa liczba zadbała o to, aby wszystko zagrało jak należy. Długo by można wymieniać osoby z imienia i nazwiska, które włączyły się do tegorocznej akcji, ale aby nie pominąć nikogo postanowiliśmy, że podziękujemy Wam zbiorowo. To właśnie Wy spowodowaliście, że padł kolejny rekord w ilości zebranych środków i to właśnie na Was liczymy również za rok, kiedy mamy nadzieję pobijemy następny.

Sztab WOŚP Gminy Kożuchów

19 stycznia 2018
Mateusz Getz z klasy 4a zdobył wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”
13 stycznia 2021