NASZE PROJEKTY, AKCJE i CERTYFIKATY

Akademia Siatkówki UKS SG Kożuchów
Projekt językowy „HAVE A LOOK AT MY LONDON LOOK”
Lekkoatleci nadal w formie

We wtorek 8 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Czwartkach Lekkoatletycznych rozgrywanych w Nowej Soli. Jak zawsze spisali się bardzo dobrze. W kategorii klas czwartych Mariusz Alaszewicz zdobył pierwsze miejsce w biegu na 60m, pierwsze miejsce w biegu na 1000m, oraz drugą lokatę w rzucie piłeczką palantową. Jego rówieśnik - Dominik Nowomiejski zajął trzecie miejsce w biegu na 60m i drugie w skoku w dal. Startująca w tej samej kategorii wiekowej Nadia Pawłowska  wywalczyła trzecią lokatę w biegu na 60m, pierwszą w biegu na 300m oraz trzecią w konkurencji skoku w dal, a jej siostra Maja Pawłowska była druga w biegu na 600m. Ponadto wśród czwartoklasistów w konkurencji skoku wzwyż równych nie miała sobie zdobywczyni pierwszego miejsca Julia Ilkiewicz, a Alicja Pikulska bieg na 300 metrów ukończyła na czwartej pozycji. W kategorii klas piątych na swoim koronnym dystansie (1000 m) najlepszy okazał się Igor Binięda, a czwartą lokatę w biegu na 300 m dorzuciła Maria Dundelska. W gronie uczniów najstarszych (szóstoklasistów) trzecią lokatę w biegu na 60 m wywalczył Bartosz Luka.