Dzień Babci i Dziadka

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” - tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się w naszej szkole w ostatni piątek stycznia, przygotowana przez dzieci z Zerówki.

Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią Dziadkowie.

Ukochanym Babciom i Dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Dzieciaczki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.

Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.

Uroczystość zakończono wspólną fotografią, dostępną wraz z innymi zdjęciami tutaj.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

Joanna Kaźmierska

Jolanta Siwiec

30 stycznia 2018
Mateusz Getz z klasy 4a zdobył wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”